Pracownik magazynu !!!

Identyfikacja oferty
Identyfikator oferty: 01
Oferta zgłoszona przez: Właściciel
Data aktualizacji oferty w CBOP NIE
Data zgłoszenia oferty do Urzędu Pracy: NIE
Oferta ważna do: 2019-09-15
Dane firmy/przedsiębiorstwa
Nazwa firmy: Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe „Walkowiak”
Adres: SZKOLNA 3, 64-553 Grzebienisko , Polska
Branża: Logistyka / Delivery
Stanowisko pracy
Nazwa stanowiska pracy: Pracownik magazynu
Zakres obowiązków: przyjmowanie towarów zgodnie z dokumentacją, szykowanie towarów do Klientów, dbanie o porządek na stanowisku pracy.

Nasze oczekiwania: samodzielność i samodyscyplina w realizowaniu zadań, dyspozycyjność, punktualność, odpowiedzialność, zaangażowanie

Liczba wolnych miejsc pracy: 1
– w tym dla niepełnosprawnych: 0
Wymagania
Zawód – doświadczenie zawodowe: Mile widziane prawo jazdy kat.B
Opis doświadczenia: Mile widziana znajomość branży spożywczej
Umiejętności i uprawnienia:

wykształcenie minimum zasadnicze zawodowe

Warunki płacy i pracy
Data rozpoczęcia pracy: 01.09.2019r.
Miejsce pracy: Polska
Województwo: Wielkopolskie
Powiat: szamotulski
Gmina: Duszniki
Miejscowość: Grzebienisko
Minimalne wynagrodzenie brutto mies./godz.:
Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wymiar etatu: w pełnym wymiarze lub 1/2 etatu
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Zmianowość: jedna zmiana 5.00 – 13.00 lub 6.00 – 14.00
Praca w wolne dni: NIE (istnieje dodatkowa możliwość)
Zatrudnienie od zaraz: TAK
Zapewnienie zakwaterowania: NIE
Zapewnienie wyżywienia: NIE
Pracodawca pokrywa koszty przejazdu do Polski: NIE
Sposób Aplikowania
Sposób aplikowania: Bezpośrednio do pracodawcy
Adres: SZKOLNA 3 Polska
Osoba do kontaktu: Damian Walkowiak
Nr telefonu: 601727545
Adres e-mail: biuro@walkowiakcatering.pl
Wymagane dokumenty: Preferowana forma kontaktów z pracodawcą: e-mail
Język składania aplikacji: polski
Oferta pracy została udostępniona na portalu Europejskich Służb Zatrudnienia w dniu: NIE
Urząd jest w stanie sam wykorzystać ofertę: NIE
Czy oferta jest subsydiowana: NIE
Czy oferta jest finansowana z PFRON: NIE

Praca od zaraz!

Jesteś osobą samodzielną poszukującą stałej pracy? IDEALNIE TRAFIŁEŚ!!!

Poszukujemy osoby ze znajomością pracy w branży spożywczej lub ambitnej szybko przyswajającej nowe zagadnienie jakim jest praca w tej dziedzinie działalności.

Wymagane prawo jazdy kat. B.

Praca jednozmianowa od poniedziałku do piątku w godzinach 5.00 – 13.00 lub 6.00 – 14.00. Możliwość zwiększenia płynności finansowej dodatkowymi godzinami w weekendy.

Zapewniamy umowę o pracę 1/2 lub cały etat.

Nasze oczekiwania:

  • samodzielność i samodyscyplina w realizowaniu zadań
  • dyspozycyjność, punktualność, odpowiedzialność
  • zaangażowanie

Obowiązki:

  •  przyjmowanie towarów zgodnie z dokumentacją
  •  szykowanie towarów
  •  dbanie o porządek na stanowisku pracy

Miejsce pracy Grzebienisko.

Osoby konkretnie zainteresowane prosimy o przysyłanie CV na email: biuro@walkowiakcatering.pl

Współpracujemy z...

Dzięki naszym partnerom możemy zagwarantować Państwu pełną obsługę – od lat razem realizujemy projekty i doskonale się uzupełniamy. Dla naszych Klientów oznacza to, że nie muszą sami szukać i układać organizacyjnych puzzli. My zajmiemy się cateringiem, miejscem, sprzętem, towarem kwiatami, dekoracjami i koncesją na alkohol.