Magazynier

Praca od zaraz!

Poszukiwana osoba do pracy na stanowisko Magazynier (branża spożywcza)

Praca dla osoby rzetelnej, zorganizowanej i ambitnej na dłuższy okres.

Praca w dobrze zorganizowanym i zgranym zespole.

Znajomość branży spożywczej będzie dodatkowym atutem.

Oferta dla poważnie zainteresowanych.

Kontakt telefoniczny 601 – 727 – 545

Sprzedawca-kasjer

Identyfikacja oferty
Identyfikator oferty:
Oferta zgłoszona przez:
Data aktualizacji oferty w CBOP
Data zgłoszenia oferty do Urzędu Pracy:
Oferta ważna do: 2020-04-15
Dane firmy/przedsiębiorstwa
Nazwa firmy: Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe „Walkowiak”
Adres: SZKOLNA 364-553 Grzebienisko , Polska
Branża: Sprzedaż detaliczna prowadzona w niewyspecjalizowanych sklepach z przewagą żywności, napojów i wyrobów tytoniowych
Stanowisko pracy
Nazwa stanowiska pracy: Sprzedawca-kasjer
Zakres obowiązków: Ewidencja sprzedaży na kasie fiskalnej, sprzedaż towarów spożywczych.
Liczba wolnych miejsc pracy: 1
– w tym dla niepełnosprawnych: 0
Wymagania
Zawód – doświadczenie zawodowe: Sprzedawca
Opis doświadczenia: Sprzedawca
Umiejętności i uprawnienia: doświadczenie wymagane
wykształcenie minimum zasadnicze zawodowe
Warunki płacy i pracy
Data rozpoczęcia pracy: 2020-03-15
Miejsce pracy: Polska
Województwo: WIELKOPOLSKIE
Powiat: szamotulski
Gmina: Duszniki
Miejscowość: Grzebienisko
Minimalne wynagrodzenie brutto mies./godz.: atrakcyjne wynagrodzenie
Rodzaj zatrudnienia: dodatkowa praca weekendowa
Wymiar etatu: praca w weekendy
Liczba godzin pracy w tygodniu:
Zmianowość: NIE
Praca w wolne dni: TAK
Zatrudnienie od zaraz: TAK
Zapewnienie zakwaterowania: NIE
Zapewnienie wyżywienia: NIE
Pracodawca pokrywa koszty przejazdu do Polski: NIE
Sposób Aplikowania
Sposób aplikowania: Bezpośrednio do pracodawcy
Adres: SZKOLNA 3 Polska
Osoba do kontaktu: Damian Walkowiak
Nr telefonu: 601727545
Adres e-mail: biuro@walkowiakcatering.pl
Wymagane dokumenty: Preferowana forma kontaktów z pracodawcą: tel.
Język składania aplikacji: polski
Oferta pracy została udostępniona na portalu Europejskich Służb Zatrudnienia w dniu:
Urząd jest w stanie sam wykorzystać ofertę: TAK
Czy oferta jest subsydiowana: NIE
Czy oferta jest finansowana z PFRON: NIE

Współpracujemy z...

Dzięki naszym partnerom możemy zagwarantować Państwu pełną obsługę – od lat razem realizujemy projekty i doskonale się uzupełniamy. Dla naszych Klientów oznacza to, że nie muszą sami szukać i układać organizacyjnych puzzli. My zajmiemy się cateringiem, miejscem, sprzętem, towarem kwiatami, dekoracjami i koncesją na alkohol.